REHASENSE EUROPE

Key Account Manager Scandinavië
Henrik Nielsen (Business Manager – Europe)
E-mail: henrik.nielsen@rehasense.com
+45 2240 0311 (mobiel)

Key Account Manager Duitsland (Oost)
Rebecca Graber
E-mail: rebecca.graber@rehasense.com
+49 176 344 332 76     (mobiel)

Key Account Manager Duitsland (Noord)
Soren Nielsen
E-mail: soren.nielsen@rehasense.com
+45 26 31 33 11     (mobiel)

Key Account Manager Duitsland (Zuid ) / AT / IT

Eric-Jan Hoekstra
E-mail: ericjan.hoekstra@rehasense.com
+31 6 46 98 85 99 (mobiel)

Key Account Manager Duitsland (West) / CH / LUX
Arno Morssinkhof
E-mail: arno.morssinkhof@rehasense.com
+31 6 30 07 93 93  (mobiel)

Key Account Manager ES / FR / PT
Carlos Ronda
E-mail: carlos.ronda@rehasense.com
+34 6 96 42 73 86 (mobiel)

Key Account Manager UK / EIR
Lee French
E-mail: sales-uk-ireland@rehasense.com
+44 7764 409 729

Key Account Manager NL / BE / FI
Wubbe Berkenbosch
E-mail: wubbe.berkenbosch@rehasense.com
+31 6 538 37 211 (mobiel)
+31 561 450599   (kantoor)

Key Account Manager Nederland
Rabin Karia
E-mail: rabin@rehasense.nl
06-43 08 20 05

Key Account Manager Nederland
Johan van den Hoven
E-mail: johan@rehasense.nl
06-37 60 10 64